Niespodziewane sytuacje często wymagają środków finansowych, niezbędnych na ich pokrycie. Idealnie jeśli dysponujemy wówczas oszczędnościami, które można na ten cel przeznaczyć. Co jednak zrobić, kiedy sytuacja naprawdę zaskakuje? Lub jeśli zupełnie nie opłaca się likwidować np. lokaty bankowej?

Nie zawsze opłaca się naruszenie oszczędności np. tych przechowywanych na rachunkach oszczędnościowych lub polisach. Ich przedwczesna likwidacja może wiązać się ze stratą finansową, z tytułu przerwania ciągłości wpłat. Znacznie lepiej skorzystać z możliwości, jakie daje szybka pożyczka przez internet.

Jak wybrać najlepszy produkt dla siebie?

Szybka pożyczka przez internet daje możliwość dopasowania oferty do aktualnych potrzeb każdego klienta. Nowoczesny pożyczkodawca posiada bowiem produkty, różniące się od siebie zakresem kwot i terminami spłaty. Warto pamiętać, że określony wariant nie oznacza odgórnie narzuconej kwoty, daty i formy spłaty. Są to te zmienne, które każdorazowo można modyfikować.

Przykładowo, w ramach pierwszej pożyczki, to zawsze klient decyduje, czy chce otrzymać 1500 zł czy mniej (minimalna kwota to 100 zł) oraz czy spłaci należność już po 5 dniach czy aż po 61. Dla stałych klientów, którzy w terminie spłacają wszelkie zaciągnięte zobowiązania, dostępna jest opcja tzw. pożyczki „Super Turbo”, która daje możliwość skorzystania z dodatkowych środków w wysokości nawet 7 tys., których spłatę można rozłożyć na wygodne raty, aż na 8 miesięcy. Taka gotówka oznacza znacznie większe możliwości, jeśli chodzi o pokrycie kosztów niespodziewanych wydatków.

Wybór najlepszej pożyczki – jak sprawdzić jej całkowity koszt?

Każdorazowo decyzja o przyznaniu pożyczki odbywa się w oparciu o ocenę zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. Jednak już po spłacie pierwszego zobowiązania, czyli darmowej pożyczki na start, można skorzystać z bardziej rozbudowanych opcji, które oznaczają możliwość otrzymania większych środków.

Dopasowanie pożyczki do indywidualnych potrzeb jest bardzo proste. Wystarczy skorzystać z udostępnionego na stronie pożyczkodawcy kalkulatora. Po wybraniu interesującej nas kwoty i terminu spłaty, od razu przeliczony zostanie końcowy koszt, z uwzględnieniem aktualnego RRSO (Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania). Jednocześnie klient otrzyma informację o proponowanej wysokości i ilości rat. Wybór oferty i formy spłaty zadłużenia (jednorazowa chwilówka czy pożyczka na raty) zawsze powinna być dopasowana indywidualnie.

Jak wziąć pożyczkę?

W przypadku pierwszej pożyczki konieczny jest przelew weryfikujący, w celu potwierdzenia aktualnego rachunku bankowego. Każda kolejna wymaga jedynie uzupełnienia wniosku, który jest na bieżąco przetwarzany przez pożyczkodawcę. Wypłata środków występuje bezpośrednio po pozytywnej decyzji. Procedura jest bardzo prosta, nie wymaga wychodzenia z domu i w całości można ją wykonać przez internet. Udostępnione dane są całkowicie bezpieczne, mimo że formularz dostępny jest tylko wersji online. Z pieniędzy można korzystać często już po kilkunastu minutach od akceptacji wniosku, co sprawia, że szybka pożyczka przez internet jest jedynym tego typu produktem na rynku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here