Pożyczki na dowód przez internet

Wystarczy ważny dowód osobisty, by móc skorzystać z ciekawej opcji pożyczki internetowej. Możliwość sięgnięcia po wsparcie finansowe gwarantowana jest osobom z polskim obywatelstwem i w wieku powyżej 18 (albo 21) lat. Żeby sprawdzić swoje szanse, trzeba wypełnić wniosek na stronie należącej do wybranej firmy i oczekiwać na efekty.

Popularność pożyczek internetowych

Pożyczki na dowód przez internetOdkąd tego typu produkt pojawił się na rynku finansowym, cieszy się rosnącym zainteresowaniem. Nie jest to dziwne – bardzo wygodnie jest móc skorzystać z pożyczki bez żadnych skomplikowanych formalności i to jeszcze całkowicie przez internet. Dowód osobisty, niezbędny przy sięganiu po wsparcie finansowe, umożliwia szybką weryfikację osoby starającej się o pożyczkę i jest jednocześnie gwarancją wieku oraz polskiego obywatelstwa. Większość pożyczkodawców nie wymaga pokazywania dowodu fizycznie lub też np. w formie skanu, za to trzeba przepisać dane (numer, datę ważności, czasami organ wydający dokument). Nowe dowody nie mają już adresu, dlatego też niektóre firmy mogą żądać udostępnienia do wglądu innego dokumentu potwierdzającego adres zameldowania.

Łatwo, szybko…

Zasada jest prosta: bierzesz w rękę dowód osobisty, wypełniasz formularz, dostajesz pieniądze. Prawdopodobnie jeszcze nigdy nie było aż tak wygodnych pożyczek, zwłaszcza że dostęp do internetu ma teraz większość gospodarstw domowych i nie stanowi problemu samodzielne staranie się o wsparcie. Uproszczona weryfikacja w przypadku pożyczki na dowód przez internet umożliwia otrzymanie jej przez osoby, które mają niewielkie zaległości w bazach typu BIK lub zbyt niski dochód. W banku nie miałyby czego szukać, a tak – logują się na stronę i praktycznie od razu dostają swoją gotówkę w określonej wysokości. Spłata jest równie łatwa i wygodna, bo z reguły wraz z przelewem na konto dostaje się informację via email zawierającą wszelkie dane w tym numer rachunku bankowego, na który trzeba będzie za jakiś czas wpłacić odpowiednią sumę.

Charakterystyka produktu

Pożyczki na dowód przez internet to przeważnie chwilówki, które przyznawane są na piętnaście dni, miesiąc, ewentualnie dwa miesiące. Po tym czasie należy pożyczkę oddać w całości, żeby zamknąć zobowiązanie i móc ewentualnie za jakiś czas znów móc pożyczyć pieniądze. Czasami nowi klienci mogą liczyć na uzyskanie niewielkiej sumy, np. 300 zł na początek, a przy kolejnych pożyczkach możliwości zwiększają się (nawet do 1000+ zł), w innych firmach natomiast dla nowych klientów oferowane są wyższe kwoty w ramach promocji. Pożyczkę taką spłaca się także w całości. Zdarza się, że firma umożliwia płatność ratalną od razu bądź na prośbę klienta, który ma trudności z przelaniem jednorazowo całej dużej sumy. Jak w wielu innych przypadkach, trzeba zachować pewną ostrożność i korzystać wyłącznie z ofert znanych marek. Szukając pożyczki w przypadkowych miejscach, łatwo trafić na naciągaczy, zainteresowanych pozyskaniem gotówki od nieświadomego klienta.

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here