Pożyczka dla każdego

Szybkie pożyczki udzielane przez internet bądź podczas wizyty przedstawiciela w domu klienta cieszą się rosnącym zainteresowaniem. Ten rodzaj produktów finansowych pozwala na zdobycie pieniędzy bez większych formalności i, co najważniejsze, bez oczekiwania. Decyzja o przyznaniu bądź odmowie udzielana jest w ciągu kilku minut.

Kto może sięgnąć po taką pożyczkę?

Pożyczka dla każdegoFirmy, które oferują szybkie pożyczki, nie mają zbyt wyśrubowanych kryteriów przyznawania. Przeważnie trzeba mieć ukończone osiemnaście (w niektórych firmach dolna granica to 21) lat, być obywatelem Polski, posiadać konto w banku i aktywny telefon komórkowy. To wystarczy, by móc ubiegać się o wsparcie finansowe. Są jednak dalsze wymogi, nieco zróżnicowane w zależności od ustalającego je podmiotu, czyli np. brak negatywnych wpisów w bazach dłużników (KRD, BIG, BIK), umowa o pracę, dochód w konkretnej wysokości, brak innych zobowiązań, możliwość przedstawienia dodatkowych dokumentów potwierdzających adres zameldowania. Dzięki weryfikacji pod względem wymienionych kwestii, firma nie zawiera umowy z klientami, którzy mogą nie spłacić długu, bo już im się to w przeszłości zdarzyło lub znajdują się w niepewnej sytuacji materialnej.

Wysokość pożyczki

Tego typu oferty nie są rozwiązaniem dla osób, które chcą sfinansować sobie zakup domu czy samochodu – to raczej opcja szybkiej pomocy finansowej, gdy zabraknie gotówki na jakiś większy zakup w miesiącu.  Ponieważ jest to pożyczka dla każdego, przeważnie udostępnia się możliwość wyboru sumy i terminu spłaty. Firmy zaczynają już od 100 zł, a maksymalna kwota to np. 500, 1000 czy  2000 zł, przy czym nieco inne warunki ma pierwszy, a inne już zaufany klient. Przeważnie należy oddać całość zobowiązania jednorazowo, mając na to miesiąc, piętnaście dni, tydzień lub dwa tygodnie. Opcja przedłużenia kosztuje kilkanaście czy też kilkadziesiąt złotych dodatkowo, ale dzięki niej termin spłaty jest odsuwany w czasie i nie uruchamia żadnych procedur. To wygodne, jeśli w momencie upływu pierwszego terminu nie dysponuje się odpowiednią sumą.

Nowy klient

Większość firm umożliwia nowym klientom skorzystanie z różnych promocji. Mogą np. przedłużyć za darmo okres spłaty, oddać tylko pożyczoną kwotę bez dodatkowych opłat, jak również wygrać jakąś nagrodę rzeczową, biorąc udział w losowaniu. Klientem zostaje się, składając wniosek o pierwszą pożyczkę – często wypełnienie formularza gwarantuje automatyczną rejestrację w serwisie. Jest to spore ułatwienie, bo nie trzeba po raz kolejny podawać tych samych danych, jak też szukać w dokumentach danych do spłaty – wszystko jest dostępne na stronie. Firma może też przypominać o zbliżającym się terminie telefonicznie lub przez sms.

Duża przyznawalność

Chociaż większość ofert jest kierowana do klientów bez zadłużeń wpisanych w bazy, istnieją wygodne opcje dla tych, którym nie udało się jeszcze uregulować wszystkich zobowiązań. Pożyczki dla każdego mają sporą przyznawalność nawet wśród osób z zajęciami komorniczymi. Zazwyczaj za tak dużym udogodnieniem idą spore koszty dodatkowe lub konieczność zabezpieczenia się np. wekslem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here