Biura do wynajęcia

Prowadząc własną działalność, bardzo istotne jest posiadanie dla niej odpowiedniej siedziby. Każda firma potrzebuje swojego biura, gdzie będzie mogła się rozwijać oraz przeprowadzać wszelkie transakcje czy realizować swoje projekty. Takie miejsce powinno być dostosowane pod wieloma względami do potrzeb organizacyjnych, księgowych czy projektowych Twojej firmy.

Idealne dopasowanie

Nieustannie wzrasta liczba innowacyjnych firm świadczących usługi dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Nowoczesne pomieszczenia, zapewniające idealne warunki do pracy i rozwoju firmy, są niezbędnym elementem dla jej prawidłowego funkcjonowania. Niezależnie od tego, czy posiadają Państwo działalność z długim, czy krótkim stażem, biura do wynajęcia oferowane przez PPNT Gdynia idealnie dopasują się do Państwa potrzeb. Obiekt wyposażony jest w nowoczesny sprzęt z dostępem do Internetu, laboratoria, sale konferencyjne i wiele innych pomieszczeń, z których mogą korzystać wynajmujący.

Dostępność i bezpieczeństwo

Ogromną zaletą biur w PPNT Gdynia jest możliwość spędzania w nich czasu przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Bezpieczeństwo Parkowiczom zapewnia obecność ochrony oraz system kontroli dostępu.

Pakiet wsparcia na każdym etapie działalności

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia zapewnia idealną opcję pomocy ekspertów różnych dziedzinach, jeżeli tylko pojawi się taka potrzeba. Od pomocy w stworzeniu modelu biznesowego, po konsultacje prawne i wsparcie marketingowe. Firmy Parkowe mogą także liczyć na pomoc w promowaniu ich osiągnięć w mediach, a także podczas udziału w targach zagranicznych.

biuro

Doskonała lokalizacja i bezpieczeństwo

Kluczową rolę w prowadzeniu biznesu odgrywa również lokalizacja firmy. Do PPNT Gdynia przyszli klienci oraz kontrahenci dotrą do Państwa bez problemu, niezależnie od wybranego środku transportu. Na terenie obiektu znajduje się parking, a budynek PPNT Gdynia znajduje się obok stacji kolejki SKM oraz licznych przystanków autobusowych.

Podjęcie odpowiedniego wyboru

Zachęcamy do odwiedzin oficjalnej strony internetowej PPNT Gdynia w celu zapoznania się z naszą ofertą: https://ppnt.pl/oferta/. Znajdą tam Państwo wszelkie informacje, które mogą pomóc w podjęciu decyzji o wynajmie biura w obiekcie. Oferujemy także doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie potrzebują jeszcze własnego biura, a wyjątkowego miejsca do pracy. Rozwiązaniem tym może być biurko na godziny we wspólnej przestrzeni naszego coworkingu. Doskonała lokalizacja budynku, nowoczesne wnętrza i sąsiedztwo inspirujących firm stanowią idealne połączenie, które sprawia, iż praca w PPNT Gdynia to czysta przyjemność!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here