Zarządcy przestrzeni biurowych, którym zależy na jak największym zarobku z każdego metra, zaczęli niedawno kalkulować, jak mogą uzyskać jeszcze większe profity. Oprócz pustych pomieszczeń do własnej aranżacji, oferują także wynajem gotowych, w pełni urządzonych biur. Jak można podwyższyć wartość biura i zarobić więcej na posiadanych nieruchomościach?

Przedsiębiorcy działający w pojedynkę nie mają czasu, aby zajmować się kupowaniem mebli czy pertraktowaniem umów na dostawę mediów. Oferta w pełni wyposażonej powierzchni biurowej jest dla nich co najmniej kusząca. Pozwala ona jednocześnie lepiej zarobić na każdym metrze kwadratowym zarządcy, który czerpie przychody z danych pomieszczeń.

Czego oczekują biznesmeni, którzy decydują się na gotowe biura, które zawierają całe wyposażenie? Im bardziej luksusowe będą meble, tym większy czynsz będzie można zgarnąć co miesiąc. Wchodząc do biura, potencjalny najemca najpierw zwraca uwagę na fotele biurowe. Zazwyczaj stanowią one centralny punkt odniesienia, gdyż będą punktem, w którym będzie koncentrowała się aktywność przedsiębiorcy. Dlatego dobrze wyposażyć pomieszczenie w fotele biurowe ciut wyższej klasy, niż pozostałe przedmioty. Duży, skórzany fotel biurowy wygląda zapraszająco i często tworzy niezapomniane pierwsze wrażenie, które właściciel nieruchomości z łatwością przekuwa potem w umowę najmu. Wartość biura można podwyższyć także poprzez wdrożenie nowinek technologicznych, które w przyszłości będą oszczędzały środki firmy ulokowanej w danym pomieszczeniu. Potencjalni najemcy chętnie słyszą, że biuro bazuje wyłącznie na oświetleniu LED, ponieważ wiedzą, że tym samym zapewniają sobie już na starcie wyraźnie niższe rachunki za prąd. Optymalna izolacja termiczna pozwoli z kolei zaoszczędzić na kosztach ogrzewania. Obie technologie na pewną podniosą wartość biura w oczach potencjalnych lokatorów.    

Chcecie inkasować wyższe kwoty za udostępnianie własnych biur? Zwracajcie uwagę na szczegóły takie jak okazały fotel biurowy lub efektywne technologie korzystania z potrzebnych mediów. Architekci wnętrz mają pełen katalog pomysłów, które czynią najem biura bardziej dochodowym przedsięwzięciem. Pomieszczenie z prestiżowym wyposażeniem zarobi dla was więcej, niż puste biuro, do którego przyszła firma musi wprowadzić się ze swoim inwentarzem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here