Nowy wymiar oszczędzania z usługą cash back!

0
1562

Próbujesz oszczędzać? Zadałeś sobie sprawę, że najwyższy czas odłożyć parę groszy, czy to na nowy samochód, dom, wakacje, przyszłość i twoich dzieci, czy po prostu, chcesz mieć taką poduszkę finansową. Jednak… nie jest to takie łatwe. Trzeba się wiecznie kontrolować, pilnować aby nie kupić zbędnych rzeczy, a i mimo tego nie udaje się ciągle uzbierać dodatkowej sumy. Ale mogę Ci pomóc.

Słyszałeś może o usłudze cashback (lub cash back, taki zapis jest też często spotykany) ? Nie? Więc pokrótce Ci wyjaśnię na czym to polega ta usługa. Jej głównym założeniem jest zachęcenie klientów banków do korzystania z kart płatniczych. W jaki sposób? No na przykład poprzez możliwość wypłaty drobnych kwot w sklepie podczas robienia zakupów, oraz co oczywiste, dokonania płatności kartą. Ta usługa oszczędza nam czas, który musielibyśmy poświęcić na szukanie bankomatu, a oczywiście czas to pieniądz a to samo w sobie jest oszczędnością pieniędzy, ale dobrze wiem, że nie o to Ci chodzi.

Drugą opcją jest zwrot za zakupy cash back. To brzmi trochę ciekawiej, prawda? Ale jak oszczędzać na zakupach poprzez cashback? To proste. Powiedzmy, że bank oferuje Ci 1% zwrotu za zakupy dokonane kartą. Dobrze, a więc jeśli podczas całego miesiąca zapłaciłeś łączną sumę w wysokości na przykład, tysiąca złotych, to łatwo obliczyć, że otrzymasz dziesięć złotych zwrotu? Mało? To zależy ile wydasz. Z dwóch tysięcy otrzymasz dwadzieścia złotych,z czterech tysięcy otrzymasz czterdzieści złotych. Oczywiście zależy to też od tego jaki procent zwrotu oferuje Ci twój bank. Może być to tylko 0,5% ale też 5% a nawet 10%. Jak więc widzisz wszystko zależy od banku i rodzaju usługi jaką Ci oferuje.

A więc dowiedz się jaki, dla Ciebie jest najlepszy program partnerski cashback. Poszukaj w internecie ofert banków z usługami cash back, porównaj te oferty różnych banków, a gdy znajdziesz już tą najlepszą, skorzystaj, gdyż może wydawać Ci się że to tylko drobne 10, 20 czy 40 złotych miesięcznie, ale pamiętaj grosz do grosza i będzie kokosza. Tak więc miłego oszczędzania!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here