Każda osoba, która zdecyduje się na zakup samochodu powinna dokładnie przemyśleć, czy ma być to samochód nowy, czy może używany. Oczywiście, wiele zależy przede wszystkim od tego, jakimi środkami finansowymi dysponujemy na ten cel właśnie.

Zakup samochodu używanego

W przypadku zakupu samochodu używanego sprawa jest o wiele prostsza, ponieważ nie trzeba dysponować ogromnymi środkami finansowymi. Wystarczy posiadać odłożoną sumę i zdecydować się na wzięcie pożyczki. Najlepsza może okazać się prywatna pożyczka gotówkowa, w takim serwisie jak kokos.pl, jaką otrzymać można od indywidualnych osób. Procedura pozyskania takiej pożyczki jest nieskomplikowana. Należy w pierwszej kolejności założyć konto w serwisie, uzupełnić dane osobowe, podać numer konta bankowego oraz wskazać sumę pożyczki, a następnie przejść przez błyskawiczną weryfikację, dokonywaną na podstawie udostępnionych fotografii obustronnych z dowodu osobistego. Taka pożyczka na dowód jest więc prosta do otrzymania, nie trzeba bowiem przechodzić przez BIK. Same koszty obsługi tego rodzaju zobowiązania finansowego również nie są wysokie, co stanowi kolejny walor firmy Kokos.pl. Dlatego tak wielu konsumentów chcących zakupić samochód decyduje się na to, by zamiast do banku to udać się do instytucji pozabankowych. Tym bardziej do takich, które działają online. Niejednokrotnie okazję zakupu konkretnego samochodu należy wykorzystać bezzwłocznie i to właśnie w tym wypadku sprawdzają się pożyczki www.

Częstsze kierowanie się ku instytucjom pozabankowym

Polacy, chcąc kupić samochód decydują się na skorzystanie z tego, co mają im do zaoferowania instytucje pozabankowe, ponieważ w banku muszą liczyć się z tym, że koszt kredytu samochodowego będzie wysoki. Poza tym, zanim otrzymają taką pożyczkę to muszą długo czekać na weryfikację i sprawdzenie w BIK. Natomiast, korzystając z pożyczki prywatnej wiedzą, że pieniądze otrzymają szybko. O ile więc stoi przed nami decyzja związana z zakupem samochodu to powinniśmy przyjrzeć się dostępnym zestawieniom, ponieważ dzięki temu wybierzemy właściwą firmę udzielającą pożyczki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here