Jak wystawiać faktury online?

Jeszcze kilka lat temu jedyną opcją przedsiębiorcy były instalowane na dysku programy do fakturowania. Dziś coraz większą popularność zyskują platformy do wystawania faktur online. Sprawdź, dlaczego warto się na to zdecydować i jak to działa!

Dlaczego warto fakturować online?

Fakturowanie online to nowoczesne rozwiązanie dla mikro i małych przedsiębiorców, które bazuje na architekturze chmury. Taki sposób przechowywania danych niesie za sobą następujące korzyści:

  • łatwość obsługi – program w zasadzie wszystko wylicza sam – Ty jedynie wprowadzasz do niego potrzebne dane;
  • wygoda – możesz z niego korzystać, kiedykolwiek zechcesz i gdziekolwiek jesteś. Wystarczy jedynie, że masz przy sobie komputer z dostępem do internetu;
  • bezpieczeństwo danych – dane Twoje i Twoich kontrahentów są w zupełności bezpieczne i przechowywane zgodnie z przepisami zakładanymi przez RODO;
  • prosta archiwizacja – zapomnij o bałaganie w dokumentach i gorączkowym poszukiwaniu potrzebnej faktury. W chmurze łatwo odszukasz potrzebny dokument i to w kilka chwil;
  • wszechstronne zastosowanie – faktury online możesz zintegrować z drukarką fiskalną, kontem e-mail, a nawet z bankowością elektroniczną.

Program do fakturowania od wFirma.pl – nietypowe funkcje

Choć taki program powinien służyć zasadniczo jedynie do wystawiania faktur, inne funkcje mogą również okazać się przydatne – szczególnie dla małego przedsiębiorcy. Faktury online w wFirma.pl zapewniają np. dostęp do modułu CRM, który pozwoli Ci na szybkie i proste zebranie bazy kontrahentów, a następnie zarządzanie nią – aby zawsze mieć pod ręką potrzebny kontakt.

Warto też zwrócić uwagę na możliwość sparowania systemu z większością najpopularniejszych platform e-Commerce – m.in. z Allegro, Magento Prestashop czy Shoper. Dzięki temu zarządzanie sprzedażą stanie się jeszcze prostsze i bardziej intuicyjne niż wcześniej. A jeśli połączysz go jeszcze z kontem bankowym, system będzie samodzielnie monitorować wpłaty od klientów, co zapewni Ci sporą oszczędność czasu.

Co zyskasz, wybierając faktury online w wFirma.pl?

Zastanawiasz się, dlaczego do fakturowania online warto wybrać właśnie program od wFirma.pl?

  • możesz wystawiać faktury także w języku angielskim oraz dwujęzycznych;
  • do Twojej dyspozycji jest wiele szablonów faktur;
  • poza samym wystawianiem faktur, możesz również zintegrować program ze swoim sklepem internetowym i kontem bankowym – dzięki temu zautomatyzujesz cały proces sprzedaży i łatwiej skontrolujesz regulowanie należności przez kontrahentów – a w razie potrzeby przypomnisz im o konieczności zapłaty przy użyciu miękkiej windykacji.

Chcesz wypróbować, czy to coś dla Ciebie? Przez 30 dni możesz korzystać z platformy bez żadnych opłat i zobowiązań – sprawdź, jak to działa!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here