Najwyższej jakości usługi zawsze będą cieszyć się dużą liczbą chętnych do skorzystania z nich, nawet jeśli nie będą posiadać najatrakcyjniejszych cen na rynku. Dzieje się tak dlatego, że klienci czasem zwyczajnie wolą zapłacić nieco więcej, ale mieć pewność, że zlecone przez nich usługi zostaną wykonane profesjonalnie i rzetelnie. Dobrym przykładem działania tego mechanizmu są firmy sprzątające, których oferta i rozstrzał cenowy jest znaczny, a przecież nie zawsze muszą satysfakcjonować nas wykonaną pracą. Zamawiając kompleksową usługę sprzątającą spodziewamy się pomieszczenia posprzątanego „na błysk”, a tymczasem w finalnie może się okazać, że usługa z jakiegoś powodu nie została należycie wykonana. Kluczową kwestią są więc tutaj kompetencje i oferta firmy sprzątającej.

W stolicy działają online…

W każdym dużym mieście funkcjonuje wiele firm oferujących sprzątanie. Warszawa? Pozamiatane – czyli platforma służąca zamówieniu tego typu usług – już od 2015 roku zrzesza fachowców od „brudnej roboty”. Firma, która świadczy kompleksowe usługi sprzątające, nie tylko pozwala oszczędzać czas, zwykle przeznaczony na sprzątanie, ale i wyręczy nas w żmudnych czynnościach domowych, jak choćby prasowanie. Zazwyczaj poszczególne usługi mają zbliżone ceny, jednak jako klienci musimy mieć sprecyzowane oczekiwania. Pozwala to uniknąć sytuacji, w której usługa nie może zostać wykonana z powodu nieodpowiedniego przygotowania wykonawcy. Ogromnym atutem jest również fakt, że płacimy za czas realnej pracy, a nie za ilość zamówionych usług, czyli jeśli zamówimy mycie okien i będą one myte przez godzinę, zapłacimy dokładnie tyle samo, co w przypadku wykonywania tej pracy przez 30 minut i 30 minut odkurzania. Dzięki temu nie musimy martwić się, że będziemy musieli zapłacić więcej, niż planowaliśmy.

…i bezgotówkowo!

Wielkim atutem firmy jest fakt, że umożliwia wykonywanie wygodnych płatności bezgotówkowych, np. za pomocą przelewu internetowego. Dzięki temu nie musimy martwić się o odpowiednią ilość gotówki. Nie zawsze jest to takie oczywiste, choć żyjemy już w czasach, w których za niemal wszystko płacimy kartą, telefonem lub właśnie przelewem. Jest to ogromne udogodnienie dla osób, które mieszkają w dużej odległości od bankomatu i samo wypłacenie gotówki jest kłopotliwe. Zapewnienie płatności bezgotówkowych gwarantuje klientom wygodę i komfort, że nie dojdzie do sytuacji, w której mało uczciwy pracownik będzie się wypierał, że nie zapłaciliśmy za wykonaną pracę. W tej sytuacji historia przelewów załatwi sprawę.

Jeśli spojrzymy na ofertę firm takich jak Pozamiatane, zauważymy również, że nie musimy posiadać ani własnego sprzętu, ani środków chemicznych. Nie musimy zatem szczególnie przygotowywać się na wizytę naszego specjalisty. Jest to dla nas nie tylko niesamowicie wygodne, ale w pewnym sensie również oszczędne, ponieważ po odjęciu kosztów eksploatacji sprzętu i wykorzystanej chemii, cena za usługi sprzątające wydaje się już atrakcyjniejsza. Jak widać filozofia firmy jest nastawiona na zadowolenie klienta, ponieważ oferuje nam bardzo ciekawą cenę za usługi doskonałej jakości. Jeśli w pełni chcemy zapoznać się z ofertą, warto wejść na stronę internetową lub skontaktować się z pracownikami firmy innymi, dostępnymi kanałami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here