ERP i Quik Sense - oprogramowanie stworzone dla rozwoju biznesu

Obecne systemy informatyczne pozwalają w efektywny sposób zarządzać przedsiębiorstwem niezależnie od jego wielkości, zasobów oraz ilości danych. Jeśli zależy nam na dynamicznym rozwoju firmy w oparciu o różne zasoby przedsiębiorstwa, warto zainwestować w profesjonalne oprogramowanie dla biznesu. Zaawansowane systemy ERP oraz BI pozwolą przyśpieszyć codzienne operacje przetwarzania danych i usprawnić procesy analityczne. Ma to na celu zwiększenie wartości firmy i wsparcie dla jej rozwoju.

Zarządzanie przedsiębiorstwem w oparciu o systemy ERP i BI

Skuteczny sposób zarządzania firmą polega m.in. na planowaniu zasobów przedsiębiorstwa. Oznacza to konieczność wykonywania skrupulatnych analiz, opracowywania raportów i wyciągania wniosków. Firma Humansoft wdraża sprawdzone i profesjonalny system ERP oraz aplikacje działające w systemie Business Intelligence. ERP wspiera rozwój firmy w oparciu o metodę efektywnego planowania zarządzania zasobami przedsiębiorstwa. Systemy ERP wspomagają pracę w działach sprzedaży i marketingu w celu opracowania optymalnej strategii i planowania rozwoju firmy.

System BI – Business Intelligence

Business Intelligence służy przekształcaniu danych w informacje, aby na jej podstawie wyciągać wnioski w celu zwiększenia konkurencyjności danej firmy. Jest to proces analityczny, który można porównać do architektury systemu, aplikacji oraz baz danych. Te trzy elementy umożliwiają przekształcanie danych oraz wykonywanie analiz w czasie rzeczywistym. System BI jest wykorzystywany do tworzenia hurtowni danych. Dzięki nim uzyskujemy ujednolicone i powiązane ze sobą dane z różnych źródeł, które pozwolą wygenerować odpowiednie raporty. Potrafi on generować standardowe raporty, jak również wyliczać kluczowe wskaźniki efektywności firmy, aby na ich podstawie wyciągać wnioski i stawiać hipotezy.

Wykorzystanie systemu BI w praktyce

Business Intelligence została zaprojektowana dla potrzeb menadżerów i specjalistów, którzy na podstawie analizy danych tworzą odpowiednie strategie. Dzięki nowoczesnym i niezwykle elastycznym systemom mają oni dostęp do najświeższych danych oraz możliwość ich przetwarzania na bieżąco. Ponadto system pozwala dostosować sposób prezentacji raportów i analiz do potrzeb każdego użytkownika. System BI wyświetla wyniki danych, analiz i raportów w formie obrazków, dzięki czemu są bardziej czytelne i przyjazne dla odbiorców.

Quick Sense – nowoczesna platforma analityczna

Qlik Sense stanowi innowacyjne i efektywne narzędzie analityczne stosowane do tworzenia elastycznych i dynamicznych analiz biznesowych. To aplikacja przeznaczona do tworzenia interaktywnych wizualizacji danych bazująca na intuicyjnym i funkcjonalnym interfejsie „przeciągnij i upuść”. Wykorzystywania jest również do przygotowywania raportów i dashboardów. W praktyce system Quik Sense pozwala na  gromadzenie dane z różnych systemów informatycznych, tworząc jeden spójny model danych. Umożliwia również dotarcie do istotnych danych pokazując wyniki powiązane ze szczegółowymi  danymi. Warto podkreślić fakt, że łączy on w sobie funkcję dynamicznych prezentacji, błyskawicznego operowania danymi i analiz danych w czasie rzeczywistym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here