Mało jest na rynków nowoczesnych porównywarek kantorów internetowych. Choć większość z nich to sprawdzone witryny internetowej, to jednak mało jest takich, które oferują nowoczesny interfejs z mnóstwem ciekawych funkcji. Do tego wąskiego grona z pewnością należy KantorLista.pl.

Opis interfejsu

Wchodząc na kantorlista.pl naszym oczom ukazuje się całkiem nowoczesny, wygodny ale też oszczędny interfejs użytkownika. Na pierwszym planie pojawia się funkcjonalna i zarazem prosta wyszukiwarka kantorów internetowych. Takie rozwiązanie jest wygodne dla tych osób, które chcą szybko porównać poszczególne kantory, bez „zabawy” w niepotrzebne funkcjonalności i dodatki.

Kryteria wyszukiwania

Jak już wspominaliśmy, kryteria wyszukiwania są tu bardzo proste a zarazem – niebywale istotne. W interfejsie programu mamy do czynienia między innymi z:

1. Funkcji Kupię/sprzedam. Wbrew pozorom, funkcja ta pozwala na dokładne zdefiniowanie, czego użytkownik porównywarki szuka. Z pomocą kantorlista.pl może on wyszukać najkorzystniejsze oferty kupna i sprzedaży określonej waluty (która jest definiowana w następnym formularzu).

2. Funkcji Ilość jednostek – ta funkcja, pozwala z kolei na ustalenie wysokości transakcji, którą właśnie jesteśmy zainteresowani. Jednostki są tu po prostu kwotą w danej walucie, którą chcemy konwertować na inną.

3. Funkcji Konto w banku – dzięki tej prostej funkcji, możemy sprawdzić, czy określony kantor posiada konto w wybranym przez nas banku. Dzięki temu możemy sporo zaoszczędzić na przelewie pomiędzy polskimi bankami.

Dla kogo jest KantorLista.pl?

Przede wszystkim dla osób, które szukają szybkiego i przejrzystego dostępu do najważniejszych z punktu widzenia Klienta danych. Jest to narzędzie nowoczesne, zobligowane na Klientów i pomagające wybrać najkorzystniejszą ofertę (funkcja wyświetlania rosnącego i malejącego).

Jeśli szukają Państwo więcej informacji na temat wspomnianego narzędzia, zapraszamy na stronę internetową kantorlista.biuroprasowe.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here